Zieleń w Twoim biurze

Oferujemy pełen pakiet usług związanych z organizacją i utrzymaniem roślinności w przestrzeniach pracy. Doradzamy, projektujemy i dbamy o każdą roślinę.

Nasza firma posiada długoletnie doświadczenie w doradztwie i obsłudze związanej z organizacją roślinności w przestrzeniach biurowych. Od 2008 roku współpracujemy z największymi firmami w Polsce, dla których wykonujemy zarówno projekty nowych aranżacji, jak również świadczymy kompleksową, najczęściej cotygodniową, obsługę serwisową roślin.

Nasi Klienci doceniają nas za rzetelność, fachowe porady, elastyczność i profesjonalizm. Współpracujemy z ponad 30 firmami; pod naszą opieką obecnie jest ponad 1700 roślin, którymi opiekujemy się nieraz od ponad 10 lat.

Nasze usługi

Kompleksowa Opieka

 • Stały serwis + gwarancja
 • Mycie i nabłyszczanie roślin
 • Zwalczanie szkodników
 • Nawożenie i cięcia formujące
 • Fachowe porady

Aranżacje wnętrz biurowych

 • Różnorodny wybór roślin
 • Dobór roślin do oświetlenia
 • Kolor, wielkość i kształt donic
 • Współpraca z architektem
 • Bezpłatne konsultacje

Wynajem zestawów roślin

 • Aranżacje do potrzeb eventu
 • Mobilne ściany z roślin
 • Żywe i sztuczne drzewa
 • Transport door-to-door
 • Elastyczna dostawa i odbiór
0
wykonane aranżacje

0
roślin pod stałą opieką

0
lat doświadczenia

Nasz zespół

serwis kwiatowyFind on

Andrzej Chowaniec

Właściciel

serwis kwiatowyFind on

Jagoda

Projektant wnętrz

serwis kwiatowyFind on

Kacper

Serwisant

Wybrani Klienci

od 2018

Co-working, Warszawa/ Kraków – 110 roślin

W ramach obsługi dwóch lokalizacji w Warszawie i Krakowie urządziliśmy powierzchnie biurowe i rekreacyjne. W ramach aranżacji dostarczyliśmy ponad 100 roślin dwóch rodzajów: arecca, monstery. Klientowi zależało, aby roślinność wpisywała się w nowoczesny design przestrzeni.

od 2018

Firma consultingowa, Warszawa – 65 roślin

W ramach projektu aranżacji byliśmy odpowiedzialni za zagospodarowanie przestrzeni rekreacyjnych, dostarczenie roślin i sam układ. Ponadto, jesteśmy odpowiedzialni za stałą opiekę nad roślinami – realizujemy stały, cotygodniowy serwis z gwarancją.

od 2017

Producent elektroniki, Warszawa – 610 roślin

Współpraca z klientem rozpoczęła się od konieczności pilnej interwencji i przejęcia opieki nad ponad 500 roślinami. W ramach stałej współpracy jesteśmy odpowiedzialni za prowadzenie stałych serwisów, jak również nowe aranżacje przestrzeni biurowych.

od 2016

Bank, Warszawa – 280 roślin

Dla klienta z sektora bankowego realizujemy stały, cotygodniowy serwis gwarancyjny, w ramach którego nasi specjaliści dbają o rośliny w biurze. Projekt wyróżnia się wymaganiem elastyczności i potrzebą wykonywania prac w określonych godzinach porannych lub wieczornych.

od 2014

Firma farmaceutyczna, Warszawa – 95 roślin

Zostaliśmy wybrani do współpracy na etapie, gdy Klient projektował przestrzenie w nowej siedzibie. Od początku byliśmy zaangażowani w aranżację poszczególnych powierzchni biurowych, sal konferencyjnych oraz recepcji. Dla Klienta świadczymy stały serwis gwarancyjny – nasi specjaliści co tydzień podlewają, nawożą i wykonują cięcia formacyjne.

od 2013

Firma ubezpieczeniowa, Warszawa – 130 roślin

W 2013 roku zostaliśmy wybrani do przeprowadzenia kryzysowej interwencji ponad 100 roślin. Po udanej reanimacji nawiązaliśmy stałą współpracę, w ramach której jesteśmy odpowiedzialni za stały, cykliczny serwis roślin.

od 2008

Firma ubezpieczeniowa, Warszawa – 320 roślin

W ramach tej ponad 10-letniej współpracy wykonaliśmy szereg zleceń – od pierwszej aranżacji roślinności w siedzibie Klienta poprzez kolejne układy roślin i zagospodarowanie nowych powierzchni biurowych. Do dziś jesteśmy również odpowiedzialni za stałą opiekę oraz serwis gwarancyjny wszystkich roślin.